Už přes 70 let jsme stabilním zaměstnavatelem.

Rok 2017 byl pro naši společnost důležitým milníkem, kterým jsme nejen oslavili 70.let od založení, ale zároveň odstartovali další desetiletí. 

Začínali jsme s knoflíky, patentkami, zdrhovadly a plastovými výrobky. Na začátku jsme to brali hodně zeširoka, co se portfolia týče. Přišel čas, kdy bylo nutné začít s konkrétní specializací a vybrat TOP výrobky, zaměřit se na jejich zdokonalování a náš celkový růst na trhu. Nyní vyrábíme aerosolové ventily a jejich plastové příslušenství. Denně se s nimi potkáváte nejen v obchodech, ale snad každý má nějaký ten aerosol doma.

V současné době zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Přestože pobočky společnosti můžete najít v České republice, Polsku a od počátku minulého roku také v Itálii, veškerá výroba probíhá v ČR. Konkrétně v Mladé Vožici. Výrobky následně putují prakticky do celého světa.  

Zažili jsme mnoho dobrých i horších dnů. Nyní se "vrháme" do dalšího boje s daleko lepším vybavením a celkově posílenými možnostmi. Dokončili jsme významnou modernizaci firmy. Máme nový sklad i výrobní halu a především několik nových, velkých a velmi výkonných montážních strojů.

Velmi dobře si uvědomujeme, že bez Vás, spolehlivých a šikovných lidí to nejde!  Přestože byste si nevybrali z níže uvedených pozic, ozvěte se nám a pokusíme se společně najít vhodné řešení. 

STRUČNÝ VÝČET BENEFITŮ

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

DOVOLENÁ NAVÍC

JÍDLO ZA HUBIČKU

VÝHODNÉ TELEFONNÍ TARIFY I PRO ČLENY RODINY

Škála benefitů, které nabízíme zaměstnancům je široká. Pro bližší představu je to například : 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití zvýhodněných tarifů nejen pro zaměstnance, ale i pro jeho blízké, či příspěvek na dopravu v závislosti na dojížděné vzdálenosti  

 
 
 
 
 

Vyrábíme speciální výrobky na speciálních strojích. Proto každého nového zaměstnance v prvním období řádně zaškolujeme. Pokud jste tedy takovou práci zatím nedělali, nemáte se čeho bát.Stačí mít chuť do práce!  U některých pozic ale pochopitelně dáme přednost vyučeným uchazečům.


VOLNÁ MÍSTA

Mechanik a opravář strojů

více…

Nástrojář

více…

Seřizovač

více…

Operátor výroby

více…

Manipulant (přípravář materiálu)

více…

Zámečník

více…

Brusič na plocho

více…

KONTAKT

Připojení životopisu vítáme, nicméně není podmínkou.

Položky označené * jsou povinné.