Už přes 70 let jsme stabilním zaměstnavatelem.

Rok 2017 byl pro naši společnost důležitým milníkem, kterým jsme nejen oslavili 70.let od založení, ale zároveň odstartovali další desetiletí. 

Začínali jsme s knoflíky, patentkami, zdrhovadly a plastovými výrobky. Na začátku jsme to brali hodně zeširoka, co se portfolia týče. Přišel čas, kdy bylo nutné začít s konkrétní specializací a vybrat TOP výrobky, zaměřit se na jejich zdokonalování a náš celkový růst na trhu. Nyní vyrábíme aerosolové ventily a jejich plastové příslušenství. Denně se s nimi potkáváte v obchodech, každý má nějaký ten aerosol doma.

V současné době zaměstnáváme více než 190 zaměstnanců. Výroba probíhá v našem jediném závodě v Mladé Vožici, ale výrobky putují prakticky do celého světa. Zažili jsme mnoho dobrých i horších dnů. 

Nyní se "vrháme" do dalšího boje s hodně posílenými možnostmi. Dokončili jsme významnou modernizaci firmy. Máme nový sklad i výrobní halu a především několik nových, velkých a velmi výkonných montážních strojů.

Velmi dobře si uvědomujeme, že bez Vás, spolehlivých a šikovných lidí to nejde!  Přestože byste si nevybrali z níže uvedených pozic, ozvěte se nám a pokusíme se společně najít vhodné řešení. 

STRUČNÝ VÝČET BENEFITŮ

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

DOVOLENÁ NAVÍC

JÍDLO ZA HUBIČKU

VÝHODNÉ TELEFONNÍ TARIFY I PRO ČLENY RODINY

Škála benefitů, které nabízíme zaměstnancům je široká. Pro bližší představu je to například : 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití zvýhodněných tarifů nejen pro zaměstnance, ale i pro jeho blízké, či příspěvek na dopravu v závislosti na dojížděné vzdálenosti  

 
 
 
 
 

Vyrábíme speciální výrobky na speciálních strojích. Proto každého nového zaměstnance v prvním období řádně zaškolujeme. Pokud jste tedy takovou práci zatím nedělali, nemáte se čeho bát.Stačí mít chuť do práce!  U některých pozic ale pochopitelně dáme přednost vyučeným uchazečům.


VOLNÁ MÍSTA

Zkušební technik

více…

Operátor montážních automatů

více…

Nástrojář

více…

Seřizovač

více…

Strojník

více…

Výrobní kontrolor

více…

Zámečník

více…

Brusič na plocho

více…

KONTAKT

Připojení životopisu vítáme, nicméně není podmínkou.

Položky označené * jsou povinné.