Přidej se k nám!

V letošním roce slavíme 70. let od založení. Začínali jsme s knoflíky, patentkami, zdrhovadly a plastovými výrobky. Na začátku jsme to brali hodně zeširoka, co se portfolia týče. Přišel čas, kdy bylo nutné začít s konkrétní specializací a vybrat TOP výrobky, zaměřit se na jejich zdokonalování a náš celkový růst na trhu. Nyní vyrábíme aerosolové ventily a jejich plastové příslušenství. Denně se s nimi potkáváte v obchodech, každý má nějaký ten aerosol doma.

V současné době zaměstnáváme více než 200 zaměstnanců. Výroba probíhá v našem jediném závodě v Mladé Vožici, ale výrobky putují prakticky do celého světa. Zažili jsme mnoho dobrých i horších dnů. 

Nyní se "vrháme" do dalšího boje s hodně posílenými možnostmi. Dokončili jsme významnou modernizaci firmy. Máme nový sklad i výrobní halu a především několik nových, velkých a velmi výkonných montážních strojů.

Velmi dobře si uvědomujeme, že bez Vás, spolehlivých a šikovných lidí to samozřejmě nejde! Proto neváhejte a ozvěte se nám. Určitě budeme hledat možnost, jak nabídnout uplatnění každému, kdo je odhodlaný poctivě pracovat.

ZA SKVĚLE ODVÁDĚNOU PRÁCI NAVÍC DOSTANETE:

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU

DOVOLENÁ NAVÍC

JÍDLO ZA HUBIČKU

VÝHODNÉ TELEFONNÍ TARIFY I PRO ČLENY RODINY

Protože v práci trávíme prakticky třetinu života, máme toho pro Vás nachystáno daleko víc

TO NEJLEPŠÍ PRO VÁŠ OSOBNÍ I PROFESNÍ RŮST

 
 
 
 
 

Vyrábíme speciální výrobky na speciálních strojích. Proto každého nového zaměstnance v prvním období řádně zaškolujeme. Pokud jste tedy takovou práci zatím nedělali, nemáte se čeho bát.Stačí mít chuť do práce a otevřenou mysl. U některých pozic ale pochopitelně dáme přednost vyučeným uchazečům.

Aktuálně hledáme následující pozice: 

Operátor montážních automatů

více…

Nástrojář

více…

Seřizovač

více…

Strojník

více…

KONTAKT

Pro další informace jsme Vám k dispozici:
jiri.hlousek@kohinoor.cz ; +420 381 401 400

Ing. Jiří Hloušek, personální ředitel

Připojení životopisu vítáme, nicméně není podmínkou.

Položky označené * jsou povinné.